Ratkaisemme teollisuuden ongelmat ― hyvällä asenteella ja kovalla ammattitaidolla!

Yhteystiedot

+358 10 348 4940 (mpm/pvm)
toimisto@syste.fi

Käyntiosoite Hyvinkää
Kankurinkatu 4-6 (A1- ovi)
05800 Hyvinkää

Postiosoite
Kankurinkatu 4-6,
05800 Hyvinkää

Käyntiosoite Hollola
Tarmontie 6 (D-ovi, toinen kerros)
15860 Hollola

Postiosoite
Tarmontie 6
15860 Hollola

Käyntiosoite Salo
Salorankatu 5-7,
24240 Salo

Postiosoite
Salorankatu 5-7,
24240 Salo

TEOLLISUUSAUTOMAATIO

Syste Oy

Jari Hietala

Jari Hietala

Hyvinkään toimipiste

Toimitusjohtaja Syste
Yleisjohto, myynti, osto

+358 50 465 7274
jari.hietala@syste.fi

Sari Hietala

Sari Hietala

Hyvinkään toimipiste

Johdon assistentti
Laskutus, reskontra, HR

+358 50 538 0368
sari.hietala@syste.fi

Teemu Tasa

Hollolan toimipiste

Operatiivinen johtaja
Projektit, myynti, osto

+358 44 977 7829
teemu.tasa@syste.fi

Lassi Piiparinen

Hollolan toimipiste

Projekti-insinööri
ATEX, koneturvallisuus, konsultointi, myynti

+358 45 152 3688
lassi.piiparinen@syste.fi

Juuso Rantanen

Salon toimipiste

Projektit, myynti, osto

+358 50 472 7735 
juuso.rantanen@syste.fi

Toni Lukkari

Salon toimipiste

Projektit, myynti, osto

+358 50 357 7690 
toni.lukkari@syste.fi

Verkkolaskutus

Nimi: Syste Oy
Y-tunnus: 2592790-2
Verkkolasku-osoite: 003725927902
Välittäjän tunnus*: 003721291126
Välittäjä: Maventa

*) Pankkiverkosta lähetettäessä käytättehän välittäjän tunnusta DABAFIHH

Laskutusosoite

Syste Oy
PL 100
25927902
80020 Kollektor Scan

KUNNOSSAPITO

Syste Service Oy

Saku Maja

Saku Maja

Hyvinkään toimipiste

Toimitusjohtaja Syste Service
Yleisjohto, myynti, osto

+358 44 987 1231
saku.maja@syste.fi

Sari Hietala

Sari Hietala

Hyvinkään toimipiste

Johdon assistentti
Laskutus, reskontra, HR

+358 50 538 0368
sari.hietala@syste.fi

Verkkolaskutus

Nimi: Syste Service Oy
Y-tunnus: 3177408-4
Verkkolasku-osoite: 003731774084
Välittäjän tunnus*: 003721291126
Välittäjä: Maventa

*) Pankkiverkosta lähetettäessä käytättehän välittäjän tunnusta DABAFIHH

Laskutusosoite

Syste Service Oy
PL 100
31774084
80020 Kollektor Scan

Yhteydenottolomake

    Käytämme lomakkeen kautta saatuja tietoja palveluidemme tarjoamiseen ja toimittamiseen. Lisätietoja löydät Syste Oy:n rekisteriselosteesta »



    logo

    Syste, Hyvinkää
    Kankurinkatu 4-6 (A1- ovi)
    05800 Hyvinkää

    Syste, Hollola
    Tarmontie 6 (D-ovi, toinen kerros)
    15860 Hollola

    Copyright © 2024 Syste Oy
    Lähetä tarjouspyyntö